BAŞKAN TEZCAN PROTOKOL ÜYELERİ İLE İFTARDA BİR ARAYA GELDİ

Andırın Belediyesi, Ramazan ayı dolayısıyla Andırın protokol üyeleri için İftar düzenlendi. Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan ve eşi Nihan Tezcan hanımefendi ev sahipliğinde düzenlenen iftarda protokol aynı sofra etrafında bir araya geldi.
Andırın Belediye Başkanı Baki Tezcan, Haştırın Park Otel Tesislerinde düzenlenen iftar programında yaptığı konuşmada, “Paylaşmak, bereket ve mağfiret ayı olan Ramazan’ın, aynı zamanda kardeşlik, birlik ve beraberlik içerisinde olma duygularını en güzel şekilde yaşama zamanı olduğunu söyleyerek “Ramazan-ı Şerif’imizin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. 10 Haziran Pazar akşamı idrak edeceğimiz Kadir Gecesinin şimdiden tebrik ediyor, tüm insanlığa sağlık, huzur, barış ortamına vesile olmasını diliyorum.
Belediyemizin düzenlediği İftarla Ramazan ayının bereketi, huzuru ve muhabbeti Şehit ailelerimiz nezdinde tüm İslam âlemi ve Andırın’lı hemşerilerimizin üzerine olsun.” Dedi.
Belediye Meclis Üyesi emekli İmam İbrahim Doğan’ın yaptığı dua ile taçlanan iftar programına Andırın Kaymakamı Haluk Koç, Cumhuriyet Savcısı Emrah Keleş, Cumhuriyet Savcısı Fatih Aslan, Hâkimler Mustafa Kaplan, Büşra Nur Bağdır, İlçe Emniyet Amiri Tahsin Öndaş, TBMM’de Grubu bulunan Siyasi Partilerin Temsilcileri, İlçe Müftüsü İbrahim Donuk, MYO Müdürü Prof. Dr. Kenan Sinan Dayısoylu, Daire Amirleri, STK Temsilcileri ve davetliler katıldılar.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir