Ortadoğu Uzmanı Andırında Konferans Verdi

İlçemiz Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu Konferans salonunda  düzenlenen Türk Dış Politikası ve Bölgesel Gelişmeler adlı konferans yoğun ilgi gördü.
Andırın Belediyesi, Kahramanmaraş Andırınlılar Derneği, Eğitim Bir-Sen Andırın Temsilciliği ve Kahramanmaraş Kültür ve Turizm Platformu tarafından organize edilen Konferansa konuşmacı olarak katılan Gazi Üniversitesi Öğretim Üyesi, Üniversite Rektörlük Danışmanı ve Uluslar arası İlişkiler ve Ortadoğu Uzmanı Doç. Dr. Mehmet Şahin katıldı.
Şehit Yasin Höbek Yatılı Bölge Ortaokulu salonunda düzenlenen Konferansta konuşan Doç. Dr. Şahin Türk Dış Politikası ve Bölgesel Gelişmeler hakkında geniş bilgiler verdi.
Türkiye’nin Dış Politikası, Ortadoğu Ülkeleri ile yaşanan gelişmeler, Irak, Suriye politikaları hakkında özet bilgiler veren Doç. Dr. Şahin, slayt gösterisi ile de geniş bilgiler sundu.
Yaklaşık 500 kişinin katıldığı programa, Andırın Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Önsel,Belediye Başkan Vekili Şuayip Kayran, Jandarma Bölük Komutanı Üsteğmen Onur Keysan, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Kaya, Sivil toplum kuruluşu temsilcileri,Mahalle Muhtarları, daire müdürleri ve Andırın halkı katıldı.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir