Andırın Belediyesi Araç Filosuna 4 Araç Daha Kattı.

Andırın Belediyesi tarafından satın alınan bir adet 4×4 hizmet aracı, bir adet su Arozözü ve iki adet 4×4 Traktör olmak üzere 4 adet araç daha Andırın Halkının Hizmetine sunuldu.
Hizmete sunulan yeni araçların hizmet ağında önemli bir etkisi olacağını belirten Belediye Başkanı Baki Tezcan, “Bu araçlar halkımız için güzel hizmetler verecek ve belediyemizin ihtiyacı olan araçlardı” diyerek şunları söyledi. “Büyükşehir yasasıyla birlikte mahalle sayımız 3 iken 57’ye çıkmıştır. İlçemiz bir nevi Karadeniz bölgesi konumunda olmakla birlikte zor ve dağlık bir coğrafi yapıya sahip, mezralarımızda bu zor coğrafyanın içerisine serpilmiş durumdadır” dedi.
İlçenin bin kilometrenin üzerinde yol ağı olduğunu vurgulayan ve 57 mahalle ve 500’ün üzerinde mezrası bulunduğunu kaydeden Başkan Tezcan. “Genişleyen hizmet alanımızla birlikte, mahalle ve mezralarımıza daha etkin bir şekilde hizmet verebilmek için bu araçları almış bulunuyoruz. Biz 13 yıl önce göreve başladığımızda belediyenin 6-7 hizmet aracı bulunmaktaydı. Biz bu sayıyı geçtiğimiz dönemlerde 36’ya ulaştırmıştık. Son yıllarda 33 adet daha iş makinesi ve hizmet aracı satın alarak araç sayımız 69’a ulaşmış bulunuyoruz” dedi.
İlçenin her köşesinde etkin ve daha güzel hizmet verebilmek için bu araçlara belediyemizin ihtiyacı vardı diyen Tezcan, “Şuan ilçemizin her köşesinde çalışmalarımızı hızlı ve etkin bir şekilde sürdürüyoruz” diyerek yeni araçların ilçemize hayırlı uğurlu olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.
Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir